• Klimatyzator AUX AL-H12/NDR3A(U) R32 Zestaw

Symbol: AL-H12/NDR3A(U) R32

Zstaw do klimatyzacji . Jednostka zewnętrzna + jednostka wewnętrzna (sufitowa) Systemowe rozwiązania klimatyzacyjne, w których jedna jednostka zewnętrzna podłączona jest do kilku jednostek wewnętrznych, pozwalają na tworzenie rozbudowanych zespołów klimatyzujących kilka pomieszczeń jednocześnie. Dzięki temu pozwalają cieszyć się wszystkimi zaletami najlepszej klimatyzacji przy naprawdę niskich kosztach eksploatacji. To idealne rozwiązanie do domu, średniego biura, sklepu, przychodni itp. O jakości i bezawaryjności urządzeń klimatyzacyjnych w dużej mierze decyduje zastosowana jednostka zewnętrzna. W urządzeniach firmy AUX wykorzystuje się jedynie najwyższej jakości, nowoczesne jednostki zewnętrzne. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne są gwarancją bezproblemowej pracy przez cały okres eksploatacji.

3590.00 -47% 1907.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 38 kg

Zamówienie telefoniczne: 725556204

Zostaw telefon

Systemowe rozwiązania klimatyzacyjne, w których jedna jednostka zewnętrzna podłączona jest do kilku jednostek wewnętrznych, pozwalają na tworzenie rozbudowanych zespołów klimatyzujących kilka pomieszczeń jednocześnie.
Dzięki temu pozwalają cieszyć się wszystkimi zaletami najlepszej klimatyzacji przy naprawdę niskich kosztach eksploatacji. To idealne rozwiązanie do domu, średniego biura, sklepu, przychodni itp.
O jakości i bezawaryjności urządzeń klimatyzacyjnych w dużej mierze decyduje zastosowana jednostka zewnętrzna. W urządzeniach firmy AUX wykorzystuje się jedynie najwyższej jakości, nowoczesne jednostki zewnętrzne.
Zastosowane w nich rozwiązania techniczne są gwarancją bezproblemowej pracy przez cały okres eksploatacji.

OPROGRAMOWANIE DIAGNOSTYCZNE


AUX stworzył autorskie oprogramowanie diagnostyczne. Prosty i intuicyjny interfejs pozwala na podgląd parametrów pracy, test
pracy oraz kontrolę rozmrażania i powrotu oleju. Ważną funkcją jest również możliwość prowadzenia diagnostyki w trakcie pracy urządzenia.

STEROWNIKI


Urządzenia w systemach zarówno komercyjnych jak i multi split standardowo wyposażone są w piloty bezprzewodowe, natomiast klimatyzatory kanałowe w zestawie posiadają sterownik przewodowy. Istnieje możliwość podpięcia sterowników przewodowych i bezprzewodowych. Podłączenie
nawet jednej jednostki wewnętrznej, pozwala na uruchomienie sytemu. Wszystkie urządzenia posiadają możliwość podłączenia modułu wifi.

 

Specyfikacja

Kolor produktu Biały
Model Jednostka zewnętrzna klimatyzatora
Funkcje wentylacji Chłodzenie
Maksymalna wydajność chłodzenia 12000 BTU/godz
Wydajność chłodzenia w watach (nominalna) 2100 W
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Szerokość jednostki wewnętrznej 80 cm
Głębokość jednostki wewnętrznej 31,2 cm
Wysokość jednostki wewnętrznej 54,5 cm
Waga jednostki wewnętrznej 35 kg
Typ jednostki wewnętrznej Możliwość montażu ściennego
Poziom mocy akustycznej jednostki wewnętrznej 56 dB
Szerokość 920mm
Długość 400mm
Wysokość 620mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci